Hakkımızda

Hakkımızda    

Değişen dünya ile birlikte çok katlı binaların oluşması bu binalarda toplu halde yaşayan insanların kullandıkları ortak alanların yönetilmesi ihtiyacını birlikte getirmiştir. Bu süreçte konut sitelerinde hukuki, mali, idari ve hizmet yönetimlerinin devamlılığını sağlamak için profesyonel yönetim hizmetlerine ihtiyaç duyulmuştur. Hizmetler talebe göre sunulur, sağlanan yarar deneyime dayalıdır ve hizmetler sunulmadan kalite değerlendirilemez. Hizmetin değerini ve niteliğini ancak satın alındığında veya satın alınma sürecinde değerlendirebiliriz. Bir hizmet satın alınırken daha çok geçmişteki deneyimlerden faydalanılır.

Bu anlayışla yaşam alanlarınızda daha güvenli, daha konforlu ve daha huzurlu bir ortam sağlamak , tüm hizmetlerimizde kalite anlayışı, sürdürülebilir değerler sunmak ve insan odaklı çalışmak temel hedeflerimiz olmuştur.

Çıkan sorunlara anında müdahale etme başarısı ile olaylar büyümeden çözümlenmesine, alınan tedbirler ve öğrenilen deneyimlerin uygulama pratiklerine süratle eklenmesi benzer olayların tekrar yaşanmamasına olanak sağlamıştır.

2019 yılında bu hedeflerle kurulan PDF YÖNETİM DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ. yönetim organizasyonlarını üstlendiği toplu yapılarda dinamik, çözüm odaklı bir ekip ile sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için sürekli olarak hizmetlerini geliştirmeye çalışmaktadır.