Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Destek hizmetleri ana hizmetlerimiz dışında kalan ihtiyaç duyduğumuz ancak kendi kadrolu personelimizle yürütmediğimiz , düzgün organize olmuş , belirli yasal ve operasyonel standartları sağlayan ve şirketimiz değerleri ile örtüşen alt yüklenicilere yaptırılarak , konut sitelerimizin hedeflediği standartlarda çözüm ortaklarımızla yürüttüğümüz, ihtiyaca göre planlanan ve uygulanan hizmetlerdir. Asansör bakım ve kontrolleri, güvenlik hizmetleri, peyzaj planlama ve uygulama, teknik hizmetler, bahçıvanlık işleri,  havuz bakım, pest kontrol ve ilaçlama hizmetleri vb. hizmetler bu kapsamda planlanır ve yürütülür. 

 

Bahçe Bakım ve Peyzaj

PDF Site Yönetim olarak genel yönetimlerini üstlendiğimiz konut sitelerinin bahçe bakımını ve peyzaj çalışmalarını da yürütüyoruz. Toplam kalite anlayışından ödün vermeden yaptığımız tüm çalışmalarımızda malik ve sakinlerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

 • Yeşil alanların gübreleme işlemlerinin yapılması.
 • Peyzaj alanlarına mevsime uygun olarak bitki ve çiçeklerin dikilmesi.
 • Peyzaj alanlarının tüm bakımsal işlemlerinin gerçekleştirilmesi.
 • Haşerelerle (sivrisinek, karasinek, kene, böcek, fare vb.) mücadele edilmesi.
 • Peyzaj alanlarının sitenin görsel yüzü olmasının temini ve uygun dizaynı ile site prestijinin artırılması.

Teknik Hizmetler

 • Site içerisindeki tüm elektrik sistemlerinin kontrolü, bakım ve temizliği,
 • Site içerisindeki tüm ısıtma, soğutma sistemlerinin kontrolü, bakım ve temizliği,
 • Site içerisindeki tüm tesisat sistemlerinin kontrolü, bakım ve temizliği,
 • Oluşabilecek ani ve acil arızaların giderilmesi ya da teknik servisin çağrılması,
 • Asansör yetkili servis bakımlarının takip edilmesi,
 • Kazan dairesi yetkili servis bakımlarının takip edilmesi,
 • Havuz, fitness, sauna tesislerinin işletilmesi periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesi,
 • Jeneratör ve yangın hidroforlarının bakımı ve temizliği,

Güvenlik Hizmetleri

PDF Site yönetim olarak, daire güvenliği ve kat mülkiyeti güvenliğinizi en üst düzeyde tutmanızı sağlar. Mülkün ne kadar olduğuna bakılmaksızın, güvenlik görevlileri binayı güvende tutmak için eğitim almıştır. Özellikle, hırsızlık ve maddi hasar gibi olayların yanında mülk sahipleri, kiracılar ve ziyaretçilerin can güvenliğinin korunması en önem verdiğimiz konudur.Güvenlik kameralarının düzenli olarak bakımının yapılması ve kesintisiz çalışmasının sağlanması gibi konulara fazlasıyla önem vermekteyiz. Kaydedilen görüntülerin güvenli bir ortamda saklanması ve gerektiğinde ilgili kurumlara sunulması için çok titiz çalışmaktayız.Binalar gelişmeye devam ettikçe güvenlik hizmetleri de önem kazanacaktır. Konut güvenlik görevlileri, kendileri ve daire sakinleri için büyük bir sorumluluk taşımaktadır.

Asansör Bakım ve Onarım Hizmetleri

Asansörler, dikey olarak yük ve insan taşımada kullanılan bir araçtır. Dikey mimari uygulamalarının artmasıyla insanların ve yüklerin katlara uşabilmesi için asansörler zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.Bu nedenle gündelik hayatımızda kullandığımız en önemli makina parkurlarının başında gelen asansörlerin periyodik bakımları hayati önem taşımaktadır. PDF Site Yönetim olarak uzun yıllardır çalıştığımız asansör şirketleri ile projelendirme, satış ve montaj, yedek parça tedariki, bakım ve onarım hizmetlerini yasalar çerçevesinde işbirliği içerisinde yürütüyoruz.

İlaçlama Hizmetleri

T.C Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına ve Talimatlarına uygun olarak, insan sağlığına zararsız, doğaya ve hayvanlara saygılı bir ilaçlama hizmeti sağlanmaktadır.Hazırlanan Pest Kontrol Planına uygun olarak ortak alan haşere ve kemirgen ilaçlamaları ile dış çevre, yeşil alan, bina içi, depo alanlarınada farklı uygulamalar yapılır.

Hukuk Hizmetleri

PDF Site Yönetim hukuk danışmanları her türlü hukuk hizmetini geniş bir alanda sunmaktadır. Aidat toplanması konusunda çeşitli anlaşmazlıklar yaşanmaktadır. PDF Site Yönetim aidat konularında çıkan anlaşmazlıklara çözüm bulmayı hedeflemektedir. Haklarınızı korumak adına, aidatlarını gününde ödemeyen komşularınız için hukuk hizmeti verilmektedir.

 • Sitelerde yönetimsel anlamda uzlaşılamayan durumlarda ve yönetim planında hüküm bulunmayan hallerde, Kat Mülkiyeti Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku ve ilgili yasa hükümleri uygulanmasının sağlanması,
 • Kat malikleri ya da kiracılardan aidat ,avans ve ısınma giderlerini aksatanlar hakkında yasal işlemlerin yapılması,
 • Ortak alanlara ilişkin ortaya çıkabilecek hukuki problemlere müdahale edilerek çözüm bulunması,
 • Personele ilişkin çalışmalarda ortaya çıkabilecek hukuki ihtilafların çözüme kavuşturulması,